هومن ثاقبی

کارشناس ارشد کاردرمانی

هومن ثاقبی کارشناس ارشد کاردرمانی

هومن ثاقبی

مدیریت کلینیک توانبخشی آمان
4.5/5

سلام، من هومن ثاقبی، کارشناس ارشد کاردرمانی،  فارق‌التحصیل از دانشگاه‌های علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی (کارشناسی) و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (کارشناسی ارشد)  هستم. بیش از یک دهه سابقه فعالیت بالینی و تحقیقاتی در مراکز دولتی خصوصی تهران دارم (شامل سازمان بهزیستی استان تهران، آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران، مرکز تحقیقات سالمندان دانشگاه تهران، بیمارستان نیروی دریایی ارتش، بیمارستان لقمان حکیم و مراکز خصوصی توانبخشی شهر تهران)، نویسنده مقالات علمی در سطوح بین‌المللی و ملی و نیز  مترجم کتاب عزت نفس واقعی در کودکان و نوجوانان هستم.
لازم به ذکر است به دلیل دانش و تجربه‌ای که در این سالها بدست آورده‌ام به عنوان مشاور توانبخشی (حضوری و غیر حضوری) نیز ارائه خدمت می‌کنم.
در حال حاضر به عنوان موسس و مسئول بخش کاردرمانی کلینیک تخصصی توانبخشی آمان مشغول ارائه خدمت به هم‌ میهنان عزیز هستم.

فرنگیس صادقی کارشناس ارشد روانشناسی (1)

فرنگیس صادقی

مدیریت کلینیک توانبخشی آمان
4.5/5

سلام، من فرنگیس صادقی،  کارشناس گفتاردرمانی و کارشناس ارشد روانشناسی هستم، فارق‌التحصیل از دانشگاه‌های علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی (کارشناسی) و موسسه آموزش عالی شرق گلستان (کارشناسی ارشد) هستم. نزدیک به یک دهه سابقه فعالیت بالینی در مراکز دولتی و خصوصی تهران و استان گلستان (شامل آموزش و پرورش استثنایی شهر گرگان، سازمان بهزیستی استان گلستان، مراکز توانبخشی خصوصی تهران و گرگان) دارم.
مترجم کتاب عزت نفس واقعی در کودکان و نوجوانان هستم. با توجه به تحصیلات و تجربه‌ام در حیطه‌های توانبخشی به عنوان مشاور توانبخشی (حضوری و غیر حضوری) نیز فعالیت میکنم.
در حال حاضر به عنوان موسس و مسئول بخش گفتاردرمانی کلینیک تخصصی توانبخشی آمان مشغول ارائه خدمت به هم‌ میهنان عزیز هستم.

فرنگیس صادقی

کارشناس ارشد روانشناسی

فرنگیس صادقی

5/5
سلام، من فرنگیس صادقی، کارشناس گفتاردرمانی و کارشناس ارشد روانشناسی هستم، فارق‌التحصیل از دانشگاه‌های علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی (کارشناسی) و موسسه آموزش عالی شرق گلستان (کارشناسی ارشد) هستم. نزدیک به یک دهه سابقه فعالیت ....
فرنگیس صادقی کارشناس ارشد روانشناسی 1
گفتار درمانگر
کارشناس ارشد روانشناسی

هومن ثاقبی

4.5/5
سلام، من هومن ثاقبی، کارشناس ارشد کاردرمانی،  فارق‌التحصیل از دانشگاه‌های علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی (کارشناسی) و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (کارشناسی ارشد)  هستم. بیش از یک دهه سابقه فعالیت ....
هومن ثاقبی کارشناس ارشد کاردرمانی
کاردرمانگر
کارشناس ارشد کاردرمانی

آمان به روایت تصویر

با توجه به اهمیت محرمانگی هویت مراجعین محترم چهره ی مراجعین در تصاویر مشخص نمی باشد.

با آمان سلامت باشید

تعیین وقت آنلاین

با توجه به مشغله شما همکاران ما جهت پیگیری درمان شما از ابتدا تا پایان درمان همراه شما خواهند بود. لذا کافیست اطلاعات خود را در فرم ذیل تکمیل نمایید تا ما با شما تماس بگیریم.

    یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، بین چهل ستون و اسدآبادی، پلاک ۵۲، طبقه ۳، واحد ۱۰

    آمان همیشه در کنار شماست

    نشانی : یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، بین چهل ستون و اسدآبادی، پلاک 52، طبقه ۳، واحد ۱۰

    پیمایش به بالا